یک فایل یک فایل

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه به دارندگان حسابهای بانک ملی : باتوجه به اینکه سقف حداقل خرید کارت های بانک ملی مبلغ 5000 تومان میباشد لذا برای خرید مبالغ کمتر از 5000 تومان از کارت های سایر بانک ها استفاده نمائید .... پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. با تشکر

دانلود مقاله کامل درباره سیستم جاروبرقی

دانلود مقاله کامل درباره سیستم جاروبرقی

 

 

 

 

 

 

لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*

فرمت فایل: Word (قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحه :6

 

بخشی از متن مقاله

خلاصه تاريخچه جاروبرقي

بسياري از محصولات طراحي شده اند تا زندگي و كار حاصل از انقلاب صنعتي را راحت تر كنند، در بين آنها يكي از اين وسايل جاروبرقي مي باشد.

امروزه، ممكن است تقريباً در هر خانه اي جاروبرقي يافت شود و به راستي كه عموماً آنها قابل قدرداني مي باشد.

به هر حال، در زماني كه خانه دارها مجبور بودند تا خانه هايشان را با برس و پارچه تميز كنند، بيشتر از اينكه خانه تميز شود، خاك بيشتري به هوا بلند مي شد. بسياري از خانه دارها تشريفات ساليانه «پاك كردن در بهار» را ملاحظه كردند، به اين صورت كه آنها لوازم و مبلمان خانه را كنار گذاشته و سپس فرش ها را بيرون آورده و به بندهاي لباس آويزان كرده تا به آنها خوب ضربه زده شود. از وسايل چوبي و فلزي متعدد براي ضربه زدن به فرش براي كار خسته كننده و ناخوشايند استفاده مي شد.

در ايالات متحده، اولين جاروبرقي با پمپ دستي (Whirlwind) بود كه يك وسيله چوبي و پارچه اي كه در سال 1865 به دست مخترعين شيكاگويي اختراع شد. امروزه دو نمونه (Whirlwind) شناخته شده كه يكي در مركزCanton، اهايو و ديگري در يك مجموعه كلكسيون خصوصي موجود هستند. چيزهاي خيلي كمي درباره Whirlwind شناخته شده اند و اكثر اختراعات مخترعين در آتش سوزي بزرگ شيكاگو كم شدند.

بنابراين جاروبرقي با پمپ دستي يا جاروبرقي هايي كه به صورت دستي كار مي كنند از نيمه 1800 ابداع شدند. هر تنوع قابل تصور اي هيولاهاي شبيه جانور، براي ماشين هاي خانگي به تصوير كشيده شدند كه مي توانند به صورت ميزهاي قهوه، ميزهاي كنار اتاق و ميزهاي نوشيدني باشند! روش كار نمونه به تصوير كشيده شده در  شكل زير كاملاً مشهود مي باشد. ظاهر اين نمونه با كار دسته جمعي خانوادگي به تصوير كشيده شده است كه در آن زن و شوهر با هم كار مي كنند تا اين جارو را اداره كنند.

يك محصول جانبي ديگر انقلاب صنعتي، موارد يافت شده با لوازم بهداشتي و پاك كننده ها بودند كه به وسيله تبليغات پزشكي درباره خطرات ترسناك آلودگي خانگي ايجاد شدند. تقريباً در طول يك شب، مواد ضدعفوني كننده، پاك كننده هاي خانگي و لوازم پاك كننده گران ظاهر شدند. بدين ترتيب همراه با ظهور اين لوازم، لوازم بهداشتي تر از جمله فلاش تانك توالت ايجاد شدند و جاروبرقي نقش بزرگي را در اين بخش بهداشتي داشت.

ADS براي جاروبرقي ها چيزهايي نظير لوازم بازي بچه ها در جاهاي كثيف را نشان داد و به خانم هاي خانه توصيه كرد كه از جاروهاي (Brand-x) استفاده كنند وگرنه كودكان آنها در آلودگي و كثيفي بازي كرده و سلامت و زندگيشان به خطر مي افتد.

بدين ترتيب نمي توان گفت كه بهداشت و حفاظت مهم نيستند! نكته اين است كه اين عقيده با ضدعفوني كردن خانه در زمان تغيير قرن ظهور كرد و طلسم جديد براي پاكيزگي به سرعت به توليدكنندگان لوازم پاك كننده خانگي عرضه شد.

اولين جاروبرقي الكتريكي در سال 1907 ابداع شد.

ظاهراً چندين پاك كننده داراي نيروي الكتريكي در همين زمان و قبل از شروع قرن 20 ظاهر شدند. بسياري از اين ماشين هاي الكتريكي اوليه به سادگي نوع اوليه ماشين هاي داراي پمپ دستي هوادار بودند كه موتورهاي الكتريكي به آنها متصل شدند تا بار داخل را اداره كنند.

اكثر توليدكنندگان جاروبرقي: الكترولوكس، رويال، Hoover, Eureka, Kirdy و غيره بودند كه مي توانند تا حداقل اوايل 1920 و قبل از آن سابقه آنها را دنبال كرد.

ممكن است تعجب كنيد كه كثيفي خانه مركب از چه چيزهايي مي باشد. شما نمي دانيد اما بيان ده ات كه در حدود 80-75 درصد از كثيفي از سلول هاي مرده پوست مي باشند. با از بين رفتن ميليون ها سلول پوستي، آنها به صورت روزانه ريخته مي شوند و بخشي از كثيفي موجود در جاروبرقي را تشكيل مي دهند. بقيه آن، مو، شوره سر، پشم حيوانات و كرم هاي خاكي است و كوچك ترين بخش كثيفي گرد وغبار، ماسه و مواد ريز دزديده شده از بيرون مي باشد.

متن کامل را می توانید بعد از پرداخت آنلاین ، آنی دانلود نمائید، چون فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است.

/images/spilit.png

دانلود فایل 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 1,920 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 2,400 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
31_743604_1538.zip6.8k

آخرین محصولات فروشگاه

محبوبترین محصولات